Müşterİ Yorumları (10)

 • Yeliz ERENLER

  Yeliz ERENLER12-02-2020

  Fethiye veteriner kliniği korhan beyle tanışmamız yaklaşık altı sene oluyor işine değer veren hayvanları seven güvenilir bir veterinerdir.altı sene önce bir muhabbet kuşu edindim altı senedir korhan bey bakıyor muhabbet kuşumu çok defasında o kurtardı ona çok teşekkür ediyorum yeterki baktığınız hayvanları son dakka ya bırakıp veterinere götürmeyin yoksa iş işten geçmiş oluyor korhan bey işinde disiplinli titiz bir insan en önemlisi fethiyede kuştan anlayan bu konuda eğitimi tam bir veterinerdir.fethiyede muhabbet kuşuna bırakın bakmayı içeri bile kabul etmiyolar biz anlamıyoruz diyolar bu konuda fethiye veteriner kliniği korhan bey işine SAHİP ÇIKIYOR.KENDİSİNE BİR HAYVAN SEVER OLARAK ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ..

 • Seda FUCUCU

  Seda FUCUCU19-06-2020

  Dostumuz Pascal geldiğinde 3 aylıktı; şimdi 7 yaşında. Bu süre zarfında Korhan Bey dışında bir hekime danışmak aklımıza dahi gelmedi. Son derece ilgili ve yakın takiptedir. Şehir dışına çıkmamız gerektiğinde, Pascal arkasına bile bakmadan arabasına biner ki bu da bizim güvenimiz için yeterli bir işarettir..

 • Fatih KÖSE

  Fatih KÖSE18-10-2020 17:11:03

  Korhan beye çok teşekkür ederim. Çok ilgili. Gecenin bi vakti kendisini aradık ve sağ olsun hemen bize yardımcı oldu. Doğru teşhis ve tedavi süreci için ayrıca minnettarım. Güvenle, can dostlarınızı götürebileceğiniz bir veteriner hekim. Kesinlikle tavsiye ediyorum..Sİzde Yazın...